Про необхідність подання декларацій за 2017 рік

ОГОЛОШЕННЯ

Інформую, що з 01 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за 2017 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, посадові особи юридичної особи публічного права, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (https://portal.nazk.gov.ua/login) декларацію за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Враховуючи вище зазначене, прошу посадових осіб філії, згідно додатку №1 «Перелік посад філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ», які підпадають під дію п.п «а» п. 2 ч.1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції»» до наказу філії від 23.11.17 №671 (далі – Перелік), у термін до 01.04.2018 подати декларацію за 2017 рік.

Відповідно Переліку суб’єктами декларування філії визначено особи, що перебувають на таких посадах:
·        начальник філії;
·        заступники начальника філії за напрямком;
·        головний інженер;
·        головний бухгалтер;
·        керівники підрозділів (управлінь, служб, відділів, центрів, постів, секторів) та їх заступники;
·        капітани/капітани-змінні механіки службово-допоміжного флоту;
·        капітани/багермейстери-капітани технічного (днопоглиблювального) флоту;
·        завідувачі центрального складу та господарств;
·        майстер з ремонту відділу капітального будівництва і експлуатації будівель та споруд.

За роз’ясненнями щодо питань з подання декларації або надання практичної допомоги в подачі декларацій можна звернутися до професіонала з антикорупційної діяльності філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» Дацюка Віктора Дмитровича (каб.103, вул. Лягіна, 27, службовий телефон: (0512) 50-09-23, мобільний телефон: 050-603-60-64, адреса електронної пошти: datsyuk.v.d@delta.uspa.gov.ua)

Також нагадую, що за порушення антикорупційного законодавства передбачено адміністративну відповідальність.

Так, згідно ст.172-6 «Порушення вимог фінансового контролю» Кодексу про адміністративні правопорушення України передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу, розмір якого становить:

1. Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 – 1700 грн.).

2. Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані - тягне за собою накладення штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 – 3400 грн.).

3. Дії, передбачені частиною першою або другою, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, тягнуть за собою накладення штрафу від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 – 5100 грн.) з конфіскацією доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на 1 рік.

Додатково, інформація про особу, яка вчинила корупційне правопорушення вноситься до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.