Оцінка корупційних ризиків у діяльності ДП «АМПУ»

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Оцінка корупційних ризиків у діяльності Державного підприємства «Адміністрація морських портів України»

На виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», пункту 2 розділу II Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 № 126, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28.12.2016 за № 1718/29848, наказу ДП «АМПУ» від 05.07.2017 № 201 «Про затвердження Положення про комісію з оцінки корупційних ризиків у ДП «АМПУ»», 17.07.2018 відбудиться засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків в ДП «АМПУ», метою якого є оцінка корупційних ризиків в рамках підготовки проекту змін до Антикорупційної програми підприємства.

З метою забезпечення всебічності та об’єктивності оцінки корупційних ризиків у діяльності ДП «АМПУ» запрошуємо долучитись до цієї роботи посадових осіб та працівників філії, які мають досвід, знання та вміння ідентифікації корупційних ризиків шляхом дослідження (аналізу) зовнішнього та внутрішнього середовища підприємства в частині виявлення чинників корупційних ризиків у нормативно-правових актах і організаційно-управлінській діяльності.

Пропозиції просимо надавати голові Комісії з оцінки корупційних ризиків – Уповноваженій особі із питань запобігання та виявлення корупції апарату управління ДП «АМПУ» Москалю Д.П. на електронну пошту: Danyil.Moskal@uspa.gov.ua. до 10.07.2018.