Філія «Дельта-лоцман» модернізує радіолокаційне обладнання постів РРС

ПРРС Очаків

Філія «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» проводить модернізацію радіолокаційного обладнання в центрах та постах регулювання руху суден (РРС).

Протягом серпня поточного року нові радіолокаційні антенні пости голландської компанії CHL NETHERLANDS B.V. вже встановлені на ПРРС «Очаків», ПРРС «Широка Балка» та АРЛП «Богданівка», замінивши старе обладнання, яке відпрацювало свій ресурс.

Обладнання компанії CHL має ряд конструктивних переваг перед аналогічною продукцією інших виробників, що на практиці дозволяє більш чітко виявляти контури суден, підвищити точність визначення координат суден відносно осі фарватеру (каналу) та в цілому підвищити рівень безпеки судноплавства в зоні дії постів РРС.

Цікавим є і той факт, що конструктори CHL NETHERLANDS B.V. подбали і про екологічну складову. В обертальному пристрої нового антенного посту вбудовано спеціальні ємності для прийому рідкого мастила на випадок його аварійного викиду. Отже, в оточуюче середовище не попаде жодної краплини мастильних матеріалів.

«Це планова модернізація радіолокаційного обладнання на наших постах РРС, які, як відомо, працюють в режимі 24/7. В вересні-жовтні буде проведено заміну радіолокаційних станцій на ЦРРС «Руська Коса» та ПРРС «Южний», - прокоментував начальник філії «Дельта-лоцман» Олександр Голодницький.

11/09/2019