Повідомлення про корупційне правопорушення

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції», корупція - це використання посадовою особою наданих їй повноважень або пов'язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди або прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди посадовій особі, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень або пов'язаних з ними можливостей.

Якщо Вам стали відомі факти порушення норм антикорупційного законодавства в філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ», а саме:

- отримання посадовцем неправомірної вигоди (підкуп, подарунок, якісь преференції тощо);

- використання посадовцем будь-якого державного майна або коштів в приватних інтересах;

- конфлікт інтересів;

- недотримання обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності;

- порушення правил етичної поведінки;

- неподання, невчасне подання або подання неправдивої декларації особою, яка зобов'язана декларувати свої доходи і видатки;

- надання керівництвом незаконних доручень;

- зловживання посадовцем своїм службовим становищем,

або будь-які інші неправомірні діяння в антикорупційній сфері, Ви маєте змогу повідомити про корупційне правопорушення шляхом:

- направлення офіційного звернення на поштову адресу філії «Дельта-лоцман» Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (54001, м. Миколаїв, вул. Лягіна, 27);

- направлення електронного повідомлення на «лінію довіри» на адресу: antikor@delta.uspa.gov.ua;

- повідомлення за телефоном «лінії довіри» (0512) 50-09-24, телефонна лінія працює у будні дні з 8-30 до 17-30 години;

- анонімного повідомлення шляхом використання спеціальної скриньки «Зупинити корупцію», розташованої в центральному вході адміністративної будівлі філії за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 27.

Згідно п. 5 ст. 53. Закону України «Про запобігання корупції» повідомлення про порушення антикорупційного законодавства може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно), тому вказувати своє ім'я, прізвище та адресу не обов'язково.

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація буде використана керівництвом філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Додатково, Ви можете звернутися за роз’ясненнями та наданням практичної допомоги з питань антикорупційного законодавства до фахівця з питань запобігання та виявлення корупції філії (каб.103, вул. Лягіна, 27) у будні дні з 8-30 до 17-30 години.

важность: 
10.00