Новини ДП "Дельта-лоцман"

Нестандартне проведення судна в Одеському порту

09/11/2021

7 листопада лоцман ПЛС «Одеса» В’ячеслав Беспалов майстерно виконав нестандартне лоцманське проведення судна в Одеський порт в умовах жорсткого карантину.

Екіпаж лоцманського катеру «Орлик» отримав грамоту командувача ВМС України

26/10/2021

Екіпаж лоцманського катеру «Орлик» філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» отримав грамоту від командувача Військово-Морських сил України контр-адмірал О.Неїжпапи за сприяння та надання допомоги під час аварійної ситуації, яка сталася з судном ВМС України «Балта».

Миколаївські лоцмани завели до морського терміналу «Ніка-Тера» рекордне за довжиною судно

07/10/2021

До причалу Миколаївського спеціалізованого порту «Ніка-Тера» пришвартовано балкер«CYMONA GLORY» довжиною 235 м – найбільше за цим параметром судно за всю двадцятирічну історію порту.

8,2 млн тонн вантажів перевезено р. Дніпро за 8 міс. 2021 року

10/09/2021

За даними річкової інформаційної служби України (РІС) філії «Дельта-Лоцман», за підсумками восьми місяців 2021 р. вантажні перевезення головною річкою України Дніпром склали 8,25 млн т, що на 34,4% більше (або на 2,1 млн т), ніж за аналогічний період 2020 р.

Філія «Дельта-лоцман» успішно пройшла щорічний аудит Регістру судноплавства України

03/09/2021

Наприкінці серпня філія «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України» успішно пройшла щорічний аудит органу сертифікації Регістру судноплавства України.

Зону покриття РІС розширено до кордону з Республікою Білорусь

04/08/2021

Річкова інформаційна служба (РІС) філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» завершила монтаж, налагодження та отримання дозвільних документів при прийнятті в експлуатацію трьох автоматичних постів, які ввійшли до складу регіонального центру РІС «Вишгород».

В філії «Дельта-лоцман» удосконалено програму підготовки морських лоцманів

27/04/2021

В тренажерному центрі філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» до програми підготовки/перепідготовки морських лоцманів введено додаткові лекції з використання електронної картографії (ECDIS) та використання PPU (PersonalPilotUnit) – персональних лоцманських терміналів.

Головний офіс філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» відвідали керівники трьох областей

24/03/2021

24 березня, під час робочого візиту в м.Миколаїв, головний офіс філії «Дельта-лоцман» державного підприємства «Адміністрація морських портів України» відвідали Голови Одеської ОДА Сергій Гриневецький, Херсонської ОДА Сергій Козир, Миколаївської ОДА Віталій Кім.

Лоцмани-оператори служби регулювання руху суден філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» успішно підтвердили кваліфікацію

12/03/2021

11 березня відбулось засідання Державної кваліфікаційної комісії з оцінки кваліфікації і підготовки, присвоєння та підтвердження кваліфікаційних категорій лоцманів-операторів служби регулювання руху суден (СРРС), на якому члени комісії оцінили рівень підготовки та перепідготовки лоцманів-операторів СРРС.

Лоцман Олександр Савенко: півстоліття, що віддані лоцманській справі

23/02/2021

Не тільки в Україні, але навіть в світовій практиці таке зустрічається нечасто - півстоліття загального професійного лоцманського стажу днями відзначає Олександр Семенович Савенко, начальник портової лоцманської служби «Чорноморськ» філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ».

Сторінки